Де мій товар??? За що я заплатив гроші???
Дякую.Швидко та якісно.
Все добре.
Все вопросы к продавцу. Никто не звонил, просто отменил заказ.
Швидке і якісне обслуговування та доставка
Де мій товар??? За що я заплатив гроші???