Все нормально.Щоб купити щипці для розтиску стопорних кілець прийшлось ще дещо з товарів підібрати .Менеджер по продажі не сподобався але товар відправили швидко без зволікань .Одне побажання навчіться правильно спілкуватись з покупцями....